Tutyakala.com | En İlginç Hediyeler!
Facebook Sayfamız Linkedin Sayfamız Twitter Sayfamız YouTube Sayfamız

Güncel kampanya ve ürünlerden haberdar olun!

K'Nex Big Ball Factory Seti Thrill Rides 52443 Motorlu

K'Nex Big Ball Factory Seti Thrill Rides 52443 Motorlu
K'Nex Big Ball Factory Seti Thrill Rides 52443 Motorlu
K'Nex Big Ball Factory Seti Thrill Rides 52443 Motorlu
K'Nex Big Ball Factory Seti Thrill Rides 52443 Motorlu
K'Nex Big Ball Factory Seti Thrill Rides 52443 Motorlu
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Tutyakala Puan : 9.745
Fiyat:
2.699,90 TL
İndirimli Fiyat (%14,8) :
2.299,90 TL
Kazancınız 400,00 TL
5.0 1
2299.90 www.tutyakala.com
279,54 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3
Kargo Bedava

 

K'NEX BIG BALL FACTORY THRILL RIDERS 52443 MOTORLU

Günümüz teknolojisinin esiri olan çocuklarımızı bu esaretten kurtararak yaratıcılıklarını geliştirebileceğiniz, onlara farklı düşünme yeteneği ve beceri kazandırıp zeka gelişimlerini hızlandırmak için K'Nex gibi oyuncaklarlala tanıştırmalısınız. K'Nex in çocuklar zerindeki olumlu etkisi üzerinde birçok araştırma ve kanıt bulunmaktadır. Avrupada bir çok ülkede okullarda bu ve v-benzeri eğitim ve oyun alanları bulunmaktadır.

Genel Bakış :

K'NEX Big Ball Factory Seti (Motorlu)Thrill Rides sayesinde top fabrikasını yeniden hayat verebilecek ve zaman tünelinde eğlenceli bir yolculuğa çıkabileceksiniz! Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve motoru takın. Zincirleri de takarak Big Ball Factory Seti Thrill Rides’ı tamamlayın. (Zincirleri birbirine bağlarken aynı yönde olmasına dikkat edin.)

K'NEX Big Ball Factory Seti (Motorlu)Thrill Rides ’ın yüksekliği 1,5 metredir.Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) 3152 parçadan oluşan setin içerisinde yer alan motor 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhil değildir. Setin içinde yer alan parçaları kullanarak 2 farklı oyuncak (Ferris Wheel-Dönme Dolap) tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir).

4 farklı yoldan ilerleyen 4 farklı topu izlemek çok eğlenceli olacak!
Ürünün kutu ölçüleri 55.880cm x 15.875cm x 35.560cm, ağırlığı ise 5.6 kg’dır.
Oyun setinin içerisinde 4 adet top yer almaktadır.
Oyun seti için farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilirsiniz.

K'Nex Oynamanın Faydaları :

Yaş gruplarına göre tasarlanan K'Nex ler, her yaşgrubunun ilgisini çeken ve keyifle oynanan bir oyuncak. K'Nex'in yaşı yok. 7'den 70'e herkesin severek oynadığı setler oluşturduğu koleksiyon yaptığı bir oyuncaktır. K'Nex parça sayısına ve yapım zorluğunu göre yaş gruplarına ayrılmıştır. K'Nex ile oynamak çocuklarımıza neler kazandırıyor hep beraber bakalım.


* K'Nex oyunları, çocukların yaratıcılıklarını geliştiriyor.
* Parçaları birbirine takma, çıkarma gibi eylemlerle çocukların kas gelişimini destekliyor ve ince motor becerileri geliştiriyor.
* El-göz koordinasyonu sağlıyor.
* K'Nex parçalarıyla farklı kombinasyonlar yapılabilmesi ve uygun parçayı doğru yere takma durumları sebebiyle, çocuklarda sorgulama ve birden fazla çözüm bulma yeteneğini geliştiriyor.
* K'Nex kutularının üzerindeki şekilleri takip ederek tasarım yapan çocuklarda yönlendirmeleri takip etme yeteneğini geliştiriyor.
* Çocukların renkleri öğrenmesini sağlıyor.* Bir fikir tasarlayıp onu somut bir şeye dönüştürme imkanı vermesi sayesinde soyut-somut kavramlarının zihinde şekillenmesini sağlıyor.
* Çocuklar şekilleri oluştururken odaklanmaları sebebiyle, dikkat gelişimlerine katkıda bulunuyor.
* Ailecek oynanacak oyunlardan biri olduğu için anne ve babaların çocuklarıyla eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmesine olanak tanıyor. Aile bağlarının güçlenmesine katkıda bulunuyor.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduTUT006891
MarkaMudos
Stok DurumuVar
997253668654

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 

SOSYAL MEDYA

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

MUDOS BİLİŞİM HİZMETLERİ
SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • Tutyakala.com © Copyright 2018

 

 

 

 

 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.