Tutyakala.com | En İlginç Hediyeler!
Facebook Sayfamız Linkedin Sayfamız Twitter Sayfamız YouTube Sayfamız

Güncel kampanya ve ürünlerden haberdar olun!

Karınca Çiftliği - Antworks

Karınca Çiftliği - Antworks
Görsel 1
Fiyat:
79,90 TL
İndirimli Fiyat (%12,5) :
69,90 TL
Kazancınız 10,00 TL
4.4 40
69.90 www.tutyakala.com
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Haber Ver


Genel Bakış

AntWorks Karınca Habitatı, karıncaların büyüleyici dünyasını en ön sırada izlemenizi sağlar. AntWorks yaşam alanı, karıncaların hayatta kalması gereken her şeyi sağlayan, besleyici ve zengin zengin mavi bir jel içerir.
AntWorks jel katı olarak gelir. Jele karıncalar ekledikten sonra gerçek eğlence başlar. Onların sonsuza dek dönen bir tünel labirentlerini nasıl kazzdıklarını dikkatlice izleyin. Kutusunda gelen büyüteçi kullanarak davranışlarını detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.
AntWorks Karınca Habitatı, tünellerin güzelce vurgulanması için bir LED ışıklandırma ekleyebilirsiniz. Bu sayede karınca kolonisini büyüleyici bir gece lambası haline gelecektir!
Not:Mevcut modelde aydınlatma özelliği bulunmamaktadır.


Ürün Özellikleri:
6+ yaşlar için uygundur
14x16 cm boyutlarında
Büyüteç kutu içeriğine dahildir
Kullanım kılavuzu
Karıncalar kutu içeriğine dahil değildir!
Mevcut modelde aydınlatma özelliği bulunmamaktadır.

 


Kimlerin hoşuna gider: hava ve uzay, hayvanlar,  yılbaşı hediyesi  çocuklar için masa aksesuarları, eğitim, çocuklar için hediyeler, hobiler, evcil hayvanlar ve bilim
 
AntWorks konteynırını oluşturan mavi jel, sadece karıncaların hayatta kalması gereken besin maddelerini değil aynı zamanda koloni için de bir yaşama alanı sağlar. Karıncalar, jel boyunca karmaşık tünelleri kazacaktır. Jelin yüzeyinde duvarlar ve tepeler inşa etmek için jel de kullanacaklar. Ölü arkadaşlarını da bu şekilde gömecekler.
 
 
AntWorks Ant Farm, boş bir jel olarak başlar
1.Gün: AntWorks sağlam mavi bir jeldir. Yeni ev sahipleri için jelin tepesinde birkaç delik açarak hazırlıyoruz. Bu karıncaların kazmaya başlamasına yardımcı olur. Jelin içerisine karıncaları ekleyin.

Not: Karıncalar, AntWorks'a dahil değildir.

 4.Gün : Üç gün sonra karıncalar bir tünel yapmaya başlayacaklardır. AntWorks jeline alışmak yaklaşık 24-48 saat sürer.

14.GÜN:  Yeni evlerinde iki hafta içerisinde durmadan çalışan karıncalar karmaşık bir tünel sistemi yaratacaktır.
 
Karıncaların nispeten kısa ömrü (1-3 ay) vardır. Karıncalar kutuya dahil olsaydı, varışlarının çoğunda veya hepsinde ölürlerdi.  AntWorks'e koyulacak  karıncaları bulmak sizin sorumluluğunuzdadır.
 
Karınca çiftliklerinde AntWorks karıncaları
Dışarıda herhangi bir karınca bulamazsan, daima etraftaki park ve bahçelere bakabilirsin.
Yeşil alanlarda bazı karıncaları kendiniz de (bu da çok eğlenceli) yakalayabilirsiniz. Karıncaları doğrudan satamayız çünkü biz karınca çiftçileri değiliz.


 
Karınca kolonisini büyüteç  ile yakından izleyin
AntWorks Karınca Habitatı büyüteci ile birlikte gelir. Ayrıntı şaşkınlık verici. Büyüteç, karıncaların çok fazla büyütülmesini sağlıyor ve detaylı gözlemler yapmanıza izin veriyor.
Büyütme camı , AntWorks karınca yaşam alanınızı yakından incelemenize izin verir.
AntWorks, birden çok karınca grubu ile yeniden kullanılabilir
 
Evet, bir gün karıncalarınızın süresi dolacak ve karınca karaya çıkacak. Unutma, karıncaların çoğu sadece 1-3 ay yaşıyor. Zeki bir grup olan Karıncalar, tünellerde ölen karıncaları yaşam alanının tepesine çıkarır ve onları jelin altına gömerler.
 
Tüm karıncalarınız yok olduğunda, AntWorks yaşam alanınızı su ile durulayabilirsiniz. Daha sonra daha fazla karınca (daha fazla tünel ekleyecek, fakat ilk sakinler kadar hızlı tempolu olmayacak) ekleyebilirsiniz.
 
Bir başka seçenek AntWorks'u boş bırakıp karıncaların kolektif istihbarat ve gayretli kararlılığının bir kanıtı olarak bir rafın üzerine koymaktır.
Diğer Özellikler
Stok KoduTUT00177
MarkaMudos
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
6930057791153
 

SOSYAL MEDYA

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

MUDOS BİLİŞİM HİZMETLERİ
SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • Tutyakala.com © Copyright 2018

 

 

 

 

 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.