Tutyakala.com | En İlginç Hediyeler!
Facebook Sayfamız Linkedin Sayfamız Twitter Sayfamız YouTube Sayfamız

Güncel kampanya ve ürünlerden haberdar olun!

Lock Wallet - RFID / NFC Korumalı Cüzdan

Lock Wallet - RFID / NFC Korumalı Cüzdan
Lock Wallet - RFID / NFC Korumalı Cüzdan
Lock Wallet - RFID / NFC Korumalı Cüzdan
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Tutyakala Puan : 169
Fiyat:
59,90 TL
İndirimli Fiyat (%33,4) :
39,90 TL
Kazancınız 20,00 TL
4.0 5
39.90 www.tutyakala.com
4,85 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

TEMASSIZ KART HIRSIZLIĞI ÖNLEYİCİ CÜZDAN - LOCK WALLET

Yüzyıllar boyunca, para birincil ödeme yöntemi olarak hizmet etti. Yüksek teknolojili kartların gelişi bu geleneksel araçların hızlı bir şekilde değiştirilmesine neden oldu. Bu yeni teknoloji çağında yeni bir cüzdan türü gerekiyor artık. Kartlarınızı ve paranızı koruyan, aynı zamanda gizliliğinizi koruyan bir Cüzdan. RFID / NFC yani temassız işlemlerde kullanılan kartlarıızın kopyalanmasını engelleyen sistem bulunan lock wallet ile kendiniz daha güvende hissedeksiniz.


Daha fazla bükülme ve kırılma yok

Arka cebinizde geleneksel bir cüzdanla oturmak plastik kartlarınızın bükülmesine ve kırılmasına neden olur. Bir alüminyum muhafaza ile cüzdanlarımız, herhangi bir cebe sığacak kadar küçük kalırken kartlarınızı korur.

RFID / NFC koruması

Seyahat kartları, kredi kartları ve erişimkartları gibi modern kartlar kablosuz iletişim için bir çip ve anten içerir. Bu RFID (Radyo Frekans Kimliği) veya NFC (Yakın Alan İletişimi) kartları kolaylık sağlar, bununla birlikte riskleri de arttırır. Fark etmeden okunabilir, aktive edilebilir ve bir metreden klonlanabilirler. Tüm cüzdanlarımızın alüminyum kalbi olan Cardprotector'umuz kartlarınızı bu tür istenmeyen kablosuz iletişimlerden korur.RFID ve NFC Farkı

Radyo Frekans Tanımlama (RFID) ve Yakın Alan İletişimi (NFC), kablosuz iletişim yöntemidir. Bir çip ve anten, bir kartın okunmasını ve uzaktan etkinleştirilmesini sağlar.

RFID onlarca yıldan beri kullanılmaktadır ve NFC'nin öncüsüdür. Bir NFC kartının aksine, bir RFID kartın genellikle bir hafızası yoktur, bu yüzden sadece kendi seri numarasını ileten bir kablosuz barkod işlevi görür. NFC daha akıllı bir teknolojidir ve küçük miktarlarda veri depolayabilir. Örneğin; ne zaman ve nerede kullanıldığını saklayan bir seyahat kartıdır, böylece iletken herhangi bir internet bağlantısı olmadan bu verilere erişilebilir.

Hem RFID hem de NFC'nin iki türü vardır: aktif ve pasif. Bu ikisi arasındaki en büyük fark, enerji kaynağıdır. RFID ve NFC'nin aktif tipleri güç ile beslenir ve kendi başlarına kablosuz olarak iletişim kurabilir. Pasif tipte güç kaynağı yoktur ve sadece harici okuyucu tarafından etkinleştirildiğinde iletişim kurar. Bu yüzden modern kartlar bir batarya ile donatılmamıştır. Dışarıdan, hangi tür iletişimin kullanıldığını tanımak genellikle mümkün değildir. Ancak, uygulamasına bakarak ayrım yapılabilir.

Patentli mekanizması  ve Cardprotector'ın alüminyum kasası sayesinde, kartlarınız kullanım sırasında bile korunur. Kartların sadece bir bölümünü açığa çıkararak, radyo sinyalinin hassasiyeti büyük ölçüde azalır, ancak kısa mesafelerdeki temas için yeterlidir. Pozlamayı en aza indirerek, kartlarınızı kullanırken bile dijital seçim kutusunun dışında kalırsınız.


Özellikler :

* 36 kart kapasitelidir,
* 2 şefaf bölemeye sahiptir.
* İnce bir tasarıma sahiptir. 
Diğer Özellikler
Stok KoduTUT006874
MarkaMudos
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 

SOSYAL MEDYA

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

MUDOS BİLİŞİM HİZMETLERİ
SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • Tutyakala.com © Copyright 2018

 

 

 

 

 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.