Herkes için En İlginç Farklı Hediyeler | Tutyakala.com
Facebook Sayfamız Linkedin Sayfamız Twitter Sayfamız YouTube Sayfamız

Güncel kampanya ve ürünlerden haberdar olun!

Orijinal WalSmart Secure Wallet - Mekanizmalı Akıllı Cüzdan

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

%30
AYNI GÜN HIZLI KARGO!
99,90 TL
KDV Dahil 69,90 TL
%20
AYNI GÜN HIZLI KARGO!
149,90 TL
KDV Dahil 119,90 TL
%38,9
AYNI GÜN HIZLI KARGO!
89,90 TL
KDV Dahil 54,90 TL


Endüstriyel tasarım ve moda, cep boyutundaki ihtiyaçlarımızda bir araya geliyor.
Tamamiyle Türkiye Üretimi olan bu harika akıllı cüzdanı yapabilmek için büyük özen gösterildi.

Cebiniz daha iyi daha güvenli ve daha düzenli olacak.


Hızlı erişim kolaylığı...
Cüzdanın patentli mekanizması, kartlarınıza erişmek için basit ve hızlı bir yol sağlar.Kartlarınızı koruyun!
Alüminyum Cardprotector(Kart koruyucu) kartlarınızı bükülme, kırılma ve istenmeyen RFID ve NFC iletişiminden korur.
Yüzyıllar boyunca, para birincil ödeme yöntemi olarak hizmet etti. Yüksek teknolojili kartların gelişi bu geleneksel araçların hızlı bir şekilde değiştirilmesine neden oldu. Bu yeni teknoloji çağında yeni bir cüzdan türü gerekiyor artık. Kartlarınızı ve paranızı koruyan, aynı zamanda gizliliğinizi koruyan bir Cüzdan.Daha fazla bükülme ve kırılma yok
Arka cebinizde geleneksel bir cüzdanla oturmak plastik kartlarınızın bükülmesine ve kırılmasına neden olur. Bir alüminyum muhafaza ile cüzdanlarımız, herhangi bir cebe sığacak kadar küçük kalırken kartlarınızı korur.

RFID / NFC koruması
Seyahat kartları, kredi kartları ve erişim kartları gibi modern kartlar kablosuz iletişim için bir çip ve anten içerir. Bu RFID (Radyo Frekans Kimliği) veya NFC (Yakın Alan İletişimi) kartları kolaylık sağlar, bununla birlikte riskleri de arttırır. Fark etmeden okunabilir, aktive edilebilir ve bir metreden klonlanabilirler. Tüm cüzdanlarımızın alüminyum kalbi olan Cardprotector'umuz kartlarınızı bu tür istenmeyen kablosuz iletişimlerden korur.RFID ve NFC Farkı
Radyo Frekans Tanımlama (RFID) ve Yakın Alan İletişimi (NFC), kablosuz iletişim yöntemidir. Bir çip ve anten, bir kartın okunmasını ve uzaktan etkinleştirilmesini sağlar.

RFID onlarca yıldan beri kullanılmaktadır ve NFC'nin öncüsüdür. Bir NFC kartının aksine, bir RFID kartın genellikle bir hafızası yoktur, bu yüzden sadece kendi seri numarasını ileten bir kablosuz barkod işlevi görür. NFC daha akıllı bir teknolojidir ve küçük miktarlarda veri depolayabilir. Örneğin; ne zaman ve nerede kullanıldığını saklayan bir seyahat kartıdır, böylece iletken herhangi bir internet bağlantısı olmadan bu verilere erişilebilir.

Hem RFID hem de NFC'nin iki türü vardır: aktif ve pasif. Bu ikisi arasındaki en büyük fark, enerji kaynağıdır. RFID ve NFC'nin aktif tipleri güç ile beslenir ve kendi başlarına kablosuz olarak iletişim kurabilir. Pasif tipte güç kaynağı yoktur ve sadece harici okuyucu tarafından etkinleştirildiğinde iletişim kurar. Bu yüzden modern kartlar bir batarya ile donatılmamıştır. Dışarıdan, hangi tür iletişimin kullanıldığını tanımak genellikle mümkün değildir. Ancak, uygulamasına bakarak ayrım yapılabilir.

Patentli mekanizması  ve Cardprotector'ın alüminyum kasası sayesinde, kartlarınız kullanım sırasında bile korunur. Kartların sadece bir bölümünü açığa çıkararak, radyo sinyalinin hassasiyeti büyük ölçüde azalır, ancak kısa mesafelerdeki temas için yeterlidir. Pozlamayı en aza indirerek, kartlarınızı kullanırken bile dijital seçim kutusunun dışında kalırsınız.


Özellikler
4 kabartmalı veya 6 düz kart
4 ilave kart
Banknot
Kartvizitler
Makbuzlar
68 x 102 x 16 mm

72 g
Çok çeşitli benzersiz görünüm ve hisler için kullanılabilen, Türkiye’de gerçek sığır derisinden yüksek kalitede üretilmiştir. 
Diğer Özellikler
Stok KoduTUT00529
MarkaMudos
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

 

SOSYAL MEDYA

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • Çağrı merkezimiz hafta içi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  •  

MUDOS BİLİŞİM HİZMETLERİ
SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • Tutyakala.com © Copyright 2018

 

 

 

 

 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.